Wokanda

Aplikacja e-Wokanda stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz. Min. Spraw. Nr 5, poz. 22, ze zm.).


Wydział:       Data rozprawy:      

Wydział:       Sygnatura sprawy:         
    
Sygnatura sprawy: II C 630/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Radziwon
Data: 2019-11-20
Sala: 28
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: IV RC 393/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: I C 1284/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Sławomir Głowacki
Data: 2019-11-20
Sala: 22
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: , Ko 1861/08 III K 1250/06 3874/2006/K15
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 10:50
Sygnatura sprawy: XI Ns 310/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Gutowska
Data: 2019-11-20
Sala: 9
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: XIII K 1386/19
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Ewa Dakowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 13
Godzina: 14:35
Sygnatura sprawy: III W 1611/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 2
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: VIII GC 1560/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: I Ns 438/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 13:20
Sygnatura sprawy: IIIKo 2657/19 III K 872/19 kdł. 2501/2019/K3 RKS-302/2019/318000/CZS2/Ż
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II C 1664/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Agnieszka Dąbrowska
Data: 2019-11-20
Sala: 5
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1781/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 14:50
Sygnatura sprawy: II Ns 2951/18
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Małgorzata Frankowska
Data: 2019-11-20
Sala: 26
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 2808/19 III W 106/19 kdł. 754/2019/K3 RSOW 1115.2018.KK
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Aneta Kamieńska
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 08:55
Sygnatura sprawy: VI U 359/19
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Dorota Michalak
Ławnicy: Barbara Stypułkowska, Grażyna Dorota Drożdża, Maria Zawistowska, Tamara Szachowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 31
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: VI P 290/19
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Tomasz Kałużny
Ławnicy: Alina Łapińska, Anna Malinowska, Teresa Wierzbicka
Data: 2019-11-20
Sala: 30
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: VI U 366/19
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Dorota Michalak
Ławnicy: Grażyna Dorota Drożdża, Barbara Stypułkowska, Maria Zawistowska, Tamara Szachowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 31
Godzina: 12:45
Sygnatura sprawy: IIIKo 2835/19 III W 1771/19 RSOW 142/2019
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Justyna Gosiewska
Data: 2019-11-20
Sala: 2
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: III W 968/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 10:15
Sygnatura sprawy: , Ko 1873/08 III K 2448/06 304/2007/K15
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: XIII K 807/19
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Grażyna Dorota Redos-Kryńska
Data: 2019-11-20
Sala: 14
Godzina: 10:10
Sygnatura sprawy: IIIKo 2809/19 III K 1454/19 kdł. 2654/2019/K3 Ds 778/19
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Aneta Kamieńska
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 08:55
Sygnatura sprawy: IIIKo 2657/19 III K 872/19 kdł. 2501/2019/K3 RKS-302/2019/318000/CZS2/Ż
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II Ns 947/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: I C 1959/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 08:35
Sygnatura sprawy: VIII GC 340/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 13:15
Sygnatura sprawy: I C 1020/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 13:00
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura sprawy: XI Ns 554/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Kochanowska
Data: 2019-11-20
Sala: 15
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: XI C 962/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Kochanowska
Data: 2019-11-20
Sala: 15
Godzina: 14:40
Sygnatura sprawy: I C 1920/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Karolina Matyjaszek-Minta
Data: 2019-11-20
Sala: 22
Godzina: 12:45
Sygnatura sprawy: VIII GC 1087/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 08:45
Sygnatura sprawy: II C 1300/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: VIII GC 476/18
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Dagmara Danilewicz - Kuklik
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 14:20
Sygnatura sprawy: I C 3484/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Karolina Matyjaszek-Minta
Data: 2019-11-20
Sala: 22
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: VI U 392/19
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Dorota Michalak
Ławnicy: Grażyna Dorota Drożdża, Barbara Stypułkowska, Maria Zawistowska, Tamara Szachowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 31
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: , Ko 1862/08 III K 1129/06 3046/2007/K15
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 10:40
Sygnatura sprawy: III K 286/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 14:40
Sygnatura sprawy: VIII GC 2102/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 13:45
Sygnatura sprawy: VIII GC 734/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: II C 41/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Małgorzata Frankowska
Data: 2019-11-20
Sala: 26
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: I C 1851/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Karolina Matyjaszek-Minta
Data: 2019-11-20
Sala: 22
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: II C 758/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Małgorzata Frankowska
Data: 2019-11-20
Sala: 26
Godzina: 10:45
Sygnatura sprawy: VIII GC 1820/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 12:35
Sygnatura sprawy: IIIKo 2859/19 III K 957/19 kdł. 2653/2019/K3 PR Ds 144.2019
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Andrzej Gołaszewski
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 08:00
Sygnatura sprawy: I Ns 825/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: XI C 718/18
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Agnieszka Dąbrowska
Data: 2019-11-20
Sala: 5
Godzina: 09:50
Sygnatura sprawy: III Kp 2599/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: B 127
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: VI U 252/19
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Tomasz Kałużny
Ławnicy: Anna Malinowska, Teresa Wierzbicka
Data: 2019-11-20
Sala: 30
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: I C 2769/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 12:50
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2042/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: IV RC 815/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: I C 2000/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: I C 1629/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 1604/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Dagmara Danilewicz - Kuklik
Data: 2019-11-20
Sala: 27
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: XI C 2200/17
Wydział: XI W. Cywilny
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: II C 374/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Agnieszka Dąbrowska
Data: 2019-11-20
Sala: 5
Godzina: 14:20
Sygnatura sprawy: IIIKo 2663/19 II K 197/19 IIIWo 283/2019
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Aneta Kamieńska
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: IV RC 817/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 10:50
Sygnatura sprawy: XI C 1141/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Stankiewicz
Data: 2019-11-20
Sala: 21
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: I Ns 908/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 14:20
Sygnatura sprawy: I C 2289/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Alina Krejza - Aleksiejuk
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: VIII GC 1933/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: XIII W 48/19
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Ewa Dakowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 13
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: IIIKo 1639/19 III K 290/18 IIISrZa III 30/2018 Ds 1378/17
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: I Co 936/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 14:30
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura sprawy: II C 1865/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 11:15
Sygnatura sprawy: IV RC 1163/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: I C 2083/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 13:20
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura sprawy: I C 1798/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Alina Krejza - Aleksiejuk
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 734/18
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 10:15
Sygnatura sprawy: IV RC 661/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Bożena Kruk
Data: 2019-11-20
Sala: 18
Godzina: 12:10
Sygnatura sprawy: I Ns 76/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 2245/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Alina Krejza - Aleksiejuk
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 13:35
Sygnatura sprawy: XI C 1222/17
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Agnieszka Dąbrowska
Data: 2019-11-20
Sala: 5
Godzina: 10:40
Sygnatura sprawy: IV RC 620/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 2144/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: I Cps 56/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: VIII GC 1740/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Komarewska
Data: 2019-11-20
Sala: 25
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: III K 884/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 12:20
Sygnatura sprawy: II C 1301/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: I C 2112/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Alina Krejza - Aleksiejuk
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 13:45
Sygnatura sprawy: II Ns 725/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 10:50
Sygnatura sprawy: VIII GC 2137/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: I C 2088/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 13:20
Sygnatura sprawy: I C 1835/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Karolina Matyjaszek-Minta
Data: 2019-11-20
Sala: 22
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: VIII GC 2147/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: XI C 1516/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Stankiewicz
Data: 2019-11-20
Sala: 21
Godzina: 12:15
Sygnatura sprawy: I C 646/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Alina Krejza - Aleksiejuk
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: I Ns 460/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 14:10
Sygnatura sprawy: XI C 313/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Stankiewicz
Data: 2019-11-20
Sala: 21
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 1145/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Komarewska
Data: 2019-11-20
Sala: 25
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 1787/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Dagmara Danilewicz - Kuklik
Data: 2019-11-20
Sala: 27
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: I Ns 516/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: III K 1127/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 3
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: I C 1839/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Karolina Matyjaszek-Minta
Data: 2019-11-20
Sala: 22
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: IIIKo 1645/19 III K 1490/18 kdł. 416/2019/K3 Ds 2276/18
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 12:50
Sygnatura sprawy: I C 1629/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: IIIKo 2045/19 II K 587/14 IIISrZa III 57/2019
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Justyna Gosiewska
Data: 2019-11-20
Sala: 2
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: I Ns 472/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: II Ns 786/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: I C 1585/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: IV RC 901/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Bożena Kruk
Data: 2019-11-20
Sala: 18
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: I C 1019/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 11:20
Sygnatura sprawy: I Ns 522/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 09:00
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura sprawy: XIII K 1066/19
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Ewa Dakowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 13
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: II C 1917/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Małgorzata Frankowska
Data: 2019-11-20
Sala: 26
Godzina: 11:10
Sygnatura sprawy: III Ko 2045/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 2
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: III K 1705/18
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 2079/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: IV Nkd 596/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 10:20
Sygnatura sprawy: IV RNs 958/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Bożena Kruk
Data: 2019-11-20
Sala: 18
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 1647/19 III K 292/19 kdł. 1167/2019/K3 Ds 85/19
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: IV Nkd 501/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Nowak
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: I Ns 903/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: III K 1182/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 08:45
Sygnatura sprawy: II C 1787/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 12:40
Sygnatura sprawy: , Ko 1863/08 III K 945/07 2512/2007/K15
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 09:25
Sygnatura sprawy: III Kp 2393/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: B 127
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 1884/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Dagmara Danilewicz - Kuklik
Data: 2019-11-20
Sala: 27
Godzina: 13:20
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura sprawy: I C 2093/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 09:45
Sygnatura sprawy: IIIKo 2816/19 III W 636/19 IIIWpkz 518/2019 RSOW 109.2018.KK
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 1157/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Karolina Matyjaszek-Minta
Data: 2019-11-20
Sala: 22
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 1352/18
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Dagmara Danilewicz - Kuklik
Data: 2019-11-20
Sala: 27
Godzina: 12:45
Sygnatura sprawy: IV RC 1247/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: , Ko 1874/08 III K 3552/06 2263/2007/K15
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 08:55
Sygnatura sprawy: VIII GC 1835/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 2847/19 III W 65/19 kdł. 842/2019/K3 RSOW 827.18 , RSOW 415.2019
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Aneta Kamieńska
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 08:55
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1266/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Nowak
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: , Ko 1860/08 III K 4708/05 3771/2006/K15
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: I C 1929/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Karolina Matyjaszek-Minta
Data: 2019-11-20
Sala: 22
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: III K 1281/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 08:45
Sygnatura sprawy: XIII K 1520/18
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Ewa Dakowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 13
Godzina: 13:15
Sygnatura sprawy: , Ko 1864/08 III K 1818/07 2653/2007/K15
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Barbara Paszkowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 09:20
Sygnatura sprawy: I Ns 966/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: III K 1570/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 2
Godzina: 14:30
Sygnatura sprawy: I C 985/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Alina Krejza - Aleksiejuk
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II Ns 929/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Małgorzata Frankowska
Data: 2019-11-20
Sala: 26
Godzina: 08:45
Sygnatura sprawy: I Ns 987/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: II Ns 3123/18
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Orzel
Data: 2019-11-20
Sala: 32
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1621/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Bożena Kruk
Data: 2019-11-20
Sala: 18
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: III K 366/18
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 2
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I Ns 893/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 11:50
Sygnatura sprawy: II Ns 555/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Orzel
Data: 2019-11-20
Sala: 32
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: II C 628/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Radziwon
Data: 2019-11-20
Sala: 28
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: II Ns 654/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Orzel
Data: 2019-11-20
Sala: 32
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: III K 922/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 3
Godzina: 10:15
Sygnatura sprawy: II C 814/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Orzel
Data: 2019-11-20
Sala: 32
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: II Ns 814/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Agnieszka Dąbrowska
Data: 2019-11-20
Sala: 5
Godzina: 13:10
Sygnatura sprawy: III W 1114/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I C 2951/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 11:15
Sygnatura sprawy: IIIKo 2841/19 III K 1020/19 IIIWzaw 420/2019 Ds 769/19
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Justyna Gosiewska
Data: 2019-11-20
Sala: 2
Godzina: 14:35
Sygnatura sprawy: VIII GC 72/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 09:45
Sygnatura sprawy: XIII Ko 2341/19
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Mirosława Suter
Data: 2019-11-20
Sala: 1
Godzina: 08:45
Sygnatura sprawy: IV RC 805/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Bożena Kruk
Data: 2019-11-20
Sala: 18
Godzina: 11:10
Sygnatura sprawy: I C 1543/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 08:40
Sygnatura sprawy: IV RNs 1465/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: III K 625/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 3
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II Ns 169/17
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Radziwon
Data: 2019-11-20
Sala: 28
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: I C 1786/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Alina Krejza - Aleksiejuk
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 1715/19 III K 1535/18
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 13:45
Sygnatura sprawy: IIIKo 2219/19 III K 325/18 IIIWzaw 248/2019 Ds 2452/17
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Piotr Markowski
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 13:45
Sygnatura sprawy: III W 764/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 10:45
Sygnatura sprawy: XI C 3084/17
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Alina Krejza-Aleksiejuk
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 14:10
Sygnatura sprawy: II Ns 524/18
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Orzel
Data: 2019-11-20
Sala: 32
Godzina: 13:20
Uwagi: zdjęto
Sygnatura sprawy: XI C 1216/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Kochanowska
Data: 2019-11-20
Sala: 15
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II Ns 324/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 11:50
Sygnatura sprawy: IV RC 1175/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 14:45
Sygnatura sprawy: I C 1748/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: XIII K 1239/19
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Mirosława Suter
Data: 2019-11-20
Sala: 1
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: I Ns 805/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: XI C 2393/18
Wydział: XI W. Cywilny
Data: 2019-11-20
Sala: 5
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: IV RNs 877/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Nowak
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: II C 1242/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Radziwon
Data: 2019-11-20
Sala: 28
Godzina: 08:45
Sygnatura sprawy: IV RC 845/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Nowak
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: XI C 2974/17
Wydział: XI W. Cywilny
Data: 2019-11-20
Sala: 5
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: III Kp 2089/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: B 127
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: XIII K 545/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 13
Godzina: 08:30
Sygnatura sprawy: I C 1956/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: III K 1261/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 860/18
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Dagmara Danilewicz - Kuklik
Data: 2019-11-20
Sala: 27
Godzina: 13:20
Sygnatura sprawy: II C 1603/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Radziwon
Data: 2019-11-20
Sala: 28
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: II C 352/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Małgorzata Frankowska
Data: 2019-11-20
Sala: 26
Godzina: 11:45
Sygnatura sprawy: VIII GCo 365/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: I C 135/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Karolina Matyjaszek-Minta
Data: 2019-11-20
Sala: 22
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 475/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: III K 228/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 14
Godzina: 10:20
Sygnatura sprawy: IV RC 1221/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 09:50
Sygnatura sprawy: IV RNs 812/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Bożena Kruk
Data: 2019-11-20
Sala: 18
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: XIII K 1076/19
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Ewa Dakowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 13
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II Ns 540/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: IIIKo 2584/19 II K 641/16 IIISrZa III 50/2019 Prok. Rej Olecko PR2Ds174.2016
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Aneta Kamieńska
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 09:40
Sygnatura sprawy: IIIKo 1642/19 III W 890/18 kdł. 1808/2018/K3 RSOW 713/2/17
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 12:20
Sygnatura sprawy: XIII K 781/19
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Agnieszka Jurzyk
Data: 2019-11-20
Sala: 12
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: III K 679/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 2
Godzina: 10:15
Sygnatura sprawy: II Ns 335/16
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II Ns 252/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Orzel
Data: 2019-11-20
Sala: 32
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: I Ns 801/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 09:20
Sygnatura sprawy: VIII GC 2107/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Komarewska
Data: 2019-11-20
Sala: 25
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: II Ns 2138/15
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Orzel
Data: 2019-11-20
Sala: 32
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II 1Co 740/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Orzel
Data: 2019-11-20
Sala: 32
Godzina: 14:15
Sygnatura sprawy: I Ns 930/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 09:50
Sygnatura sprawy: VIII GC 1846/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1652/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 09:40
Sygnatura sprawy: IV Nkd 448/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Nowak
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: I C 4025/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Katarzyna Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 6
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 1667/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: III Kp 2420/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: B 127
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 1641/19 III W 1096/18 kdł. 261/2019/K3 RSOW 219/18
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: III K 896/18
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 33
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 1680/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Komarewska
Data: 2019-11-20
Sala: 25
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: III K 1769/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 3
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: II Ns 3216/18
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Małgorzata Frankowska
Data: 2019-11-20
Sala: 26
Godzina: 12:30
Sygnatura sprawy: III Kp 2418/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: B 127
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: II Ns 446/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 12:20
Sygnatura sprawy: III K 1520/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 3
Godzina: 09:55
Sygnatura sprawy: IIIKo 1644/19 III K 578/17 kdł. 178/2018/K3 PR Ds 1056.2017
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 12:40
Sygnatura sprawy: XIII K 177/19
Wydział: XIII W. Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 1
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 1930/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: III W 417/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 10:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2098/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: XIII K 548/18
Wydział: XIII W. Karny
Sędzia: Grażyna Dorota Redos-Kryńska
Data: 2019-11-20
Sala: 14
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 1702/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: II Ns 1324/18
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Małgorzata Frankowska
Data: 2019-11-20
Sala: 26
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I Ns 939/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 08:40
Sygnatura sprawy: VIII GC 1945/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 09:30
Sygnatura sprawy: I C 1111/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Joanna Kobeszko
Data: 2019-11-20
Sala: 8
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: II Ns 3146/18
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Marta Radziwon
Data: 2019-11-20
Sala: 28
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: II C 1305/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: XI C 2830/18
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Stankiewicz
Data: 2019-11-20
Sala: 21
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: XI Cps 44/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Anna Gutowska
Data: 2019-11-20
Sala: 9
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: VI U 259/19
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Dorota Michalak
Ławnicy: Barbara Stypułkowska, Grażyna Dorota Drożdża, Maria Zawistowska, Tamara Szachowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 31
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: IIIKo 1667/19 VK 42/17
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 13:50
Sygnatura sprawy: IV RC 167/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 08:50
Sygnatura sprawy: VIII GC 1360/18
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Dagmara Danilewicz - Kuklik
Data: 2019-11-20
Sala: 27
Godzina: 10:40
Sygnatura sprawy: IV Nkd 777/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 1794/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 13:10
Sygnatura sprawy: IV RC 382/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Bożena Kruk
Data: 2019-11-20
Sala: 18
Godzina: 09:00
Uwagi: uchylono zarządzenie o wyznaczeniu terminu rozprawy
Sygnatura sprawy: VIII GC 2256/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Komarewska
Data: 2019-11-20
Sala: 25
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: III Kp 2411/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: B 127
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: I Ns 888/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Marek Jan Dąbrowski
Data: 2019-11-20
Sala: 29
Godzina: 08:40
Sygnatura sprawy: VIII GC 671/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 09:10
Sygnatura sprawy: VIII GC 1921/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 11:00
Sygnatura sprawy: VIII GC 1286/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Dagmara Danilewicz - Kuklik
Data: 2019-11-20
Sala: 27
Godzina: 09:00
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura sprawy: IV RNs 1051/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Bożena Kruk
Data: 2019-11-20
Sala: 18
Godzina: 08:40
Sygnatura sprawy: VIII GC 1949/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk
Data: 2019-11-20
Sala: 23
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: III K 369/19
Wydział: III Wydział Karny
Data: 2019-11-20
Sala: 2
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: VIII GC 2071/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Anna Komarewska
Data: 2019-11-20
Sala: 25
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 1827/19 II K 251/17 IIISrZa III 42/2019
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: VI P 188/18
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Dorota Michalak
Ławnicy: Maria Zawistowska, Grażyna Dorota Drożdża, Barbara Stypułkowska, Tamara Szachowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 31
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: IV Nsm 116/18
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Katarzyna Kozłowska
Data: 2019-11-20
Sala: 19
Godzina: 11:30
Sygnatura sprawy: VI U 308/19
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Tomasz Kałużny
Ławnicy: Anna Malinowska, Teresa Wierzbicka
Data: 2019-11-20
Sala: 30
Godzina: 09:00
Sygnatura sprawy: XI C 1617/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Stankiewicz
Data: 2019-11-20
Sala: 21
Godzina: 12:45
Sygnatura sprawy: IV RC 1214/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 11:40
Sygnatura sprawy: II C 1645/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Małgorzata Frankowska
Data: 2019-11-20
Sala: 26
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: IV Nsm 2111/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Iwona Hulko
Data: 2019-11-20
Sala: 20
Godzina: 11:20
Sygnatura sprawy: IV Nsm 33/19
Wydział: IV Wydział Rodzinny
Sędzia: Dorota Gąsowska
Data: 2019-11-20
Sala: 17
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: II Ns 719/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 10:30
Sygnatura sprawy: IIIKo 1717/19 III K 134/17 kdł. 1692/2018/K3 RKS-3367/2015/311000/RB
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: I C 2117/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Sędzia: Alina Krejza - Aleksiejuk
Data: 2019-11-20
Sala: 16
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: XI C 1466/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Stankiewicz
Data: 2019-11-20
Sala: 21
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: IIIKo 1716/19 III K 122/19 kdł. 1656/2019/K3 PR Ds 2513.2018
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: XI C 587/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Stankiewicz
Data: 2019-11-20
Sala: 21
Godzina: 13:00
Sygnatura sprawy: II C 1734/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Orzel
Data: 2019-11-20
Sala: 32
Godzina: 13:15
Sygnatura sprawy: XI Ns 412/19
Wydział: XI W. Cywilny
Sędzia: Katarzyna Stankiewicz
Data: 2019-11-20
Sala: 21
Godzina: 13:40
Sygnatura sprawy: IIIKo 1712/19 III K 302/19 kdł. 1686/2019/K3 PR 1 Ds 305.2019
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 13:35
Sygnatura sprawy: VI P 300/19
Wydział: VI Wydział PiUS
Sędzia: Dorota Michalak
Ławnicy: Barbara Stypułkowska, Grażyna Dorota Drożdża, Maria Zawistowska, Tamara Szachowicz
Data: 2019-11-20
Sala: 31
Godzina: 13:40
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura sprawy: IIIKo 1713/19 III W 966/18 kdł. 1809/2018/K3 RSOW-784.18 , RSOW 3480.2018
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 13:25
Sygnatura sprawy: VIII GC 2109/19
Wydział: VIII W. Gosp.
Sędzia: Ewa Kołodziej-Dubowska
Data: 2019-11-20
Sala: 
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: IIIKo 1714/19 III W 720/18 kdł. 97/2019/K3 TE.710.18
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 13:30
Sygnatura sprawy: IIIKo 1646/19 III K 292/19
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 12:55
Sygnatura sprawy: II C 1695/19
Wydział: II W. Cywilny
Sędzia: Hubert Półkośnik
Data: 2019-11-20
Sala: 24
Godzina: 14:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 1648/19 III W 993/18 kdł. 210/2019/K3 RSoW.3033.2018.AD
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 12:00
Sygnatura sprawy: IIIKo 1643/19 III W 367/18 kdł. 1027/2018/K3 RSOW-137/2018
Wydział: III Wydział Karny
Sędzia:  Tomasz Pannert
Data: 2019-11-20
Sala: 10
Godzina: 12:10